Ключът на музиката
На 21 март в гр. Пловдив се проведе финалният кръг на Националното състезание „Ключът на музиката“, където нашият талантлив ученик Георги Кацаров от 4."а" клас се представи блестящо!
Поздравления за него и класния му ръководител г-жа Денка Цемова!
Пожелаваме му още много успехи и покоряване на нови върхове в музиката!


